Kisho

Poznaj Kisho

Marka Kisho powstała w 1965 roku w Japoni w mieście Fukuoka, następnie przeniosła główną siedzibę do Japońskiego Hyogo . Kisho ma szerokie doświadczenie i ogromną wiedzę w konserwacji i pielęgnacji samochodów. Jest jednym z wiodących dostawców produktów do pielęgnacji samochodów. W 2012 Kisho dostała pozytywną opinię na rynku szklanych powłok. W bilansie na koniec 2015 odnotowano sprzedaż produktów marki Kisho do ponad 56 krajów na całym świecie. Ponadto pod względem wydajności w tym połysku i trwałości, powłoki zostały zatwierdzone przez Japan Paint Inspection.

technologiakisho

Technologia Kisho

Najnowocześniejsza japońska technologia, która umożliwia składnikom chemicznym redukcję do nano cząsteczek, przez co podczas aplikacji powłoki możliwe staje się wypełnianie mikro zagłębień powierzchni lakieru pojazdu. W ten sposób powłoka ściśle przylega do powierzchni auta i daje niesamowitą trwałość.

O produktach Kisho

Powłoki Kisho mają niesamowitą trwałość, utrzymują się do 60 miesięcy na lakierze. Zapobiegają uszkodzeniom spowodowanym promieniami ultrafioletowymi, wysoką temperaturą, kwasowością. Nie utleniają się i dają podwójną ochronę lakierom. Posiadają niesamowity połysk, silne przylegają, są trwalsze niż woski i inne powłoki kwarcowe. Ich płaska i gładka powierzchnia daje przenikliwy blask i odbicie lustrzane 3D. Nałożenie powłoki jest najlepszym sposobem na zabezpieczenie lakierów samochodowych, motorów oraz łodzi. Powłoki ceramiczne dają ochronę i perfekcyjny wygląd wszystkim elementom lakierowanym. Produkty Kisho zapobiegają przyleganiu zabrudzeń, bardzo dobrze się oczyszczają, po pokryciu samochodu utrzymanie go w czystości jest dużo prostsze, a przy myciu zaoszczędzamy wiele czasu.

Powłoki ceramiczne w ofercie:

Kisho Glass Coating Si-701
Kisho Glass Coating Si-811 tylko do użytku profesjonalnego, studia detailingowe
Kisho Glass Coating Si-901 tylko do użytku profesjonalnego, studia detailingowe
Kisho Glass Coating X-03.
Kisho zestaw Premium Glass Coating Si-701/ Si-901/ X-03 tylko do użytku profesjonalnego, studia detailingowe
Kisho zestaw deluxe glass coating Si-811/ X-03 tylko do użytku profesjonalnego, studia detailingowe
Kisho auto wheel coating Si-02
Kisho Window Coating G-01

Kisho w akcji

Film promocyjny prezentujący firmę Kisho

Wszyscy partnerzy Kisho posiadają status
autoryzowanego studia lub sklepu
oraz świadczą usługi zgodne z japońskimi standardami!